Jak nakupovat

 

Navíte si rady?
Zde naleznete stručný návod jak nakupovat v našem e-shopu. ..
Více »

 

Doručení a platby

 

Při zasílání zboží využíváme přepravní společnosti Geis. Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud se Vám do rukou dostane poškozená zásilka, ihned tuto skutečnost reklamujte u přepravce. ..
Více »

 

Storno objednávky

 

Objednávku můžete telefonicky, případně e-mailem stornovat do chvíle, než s vámi naši operátoři naplánují dopravu zboží. V písemné formě musí storno obsahovat číslo objednávky. Toto číslo je uvedeno v automatické odpovědi, kterou obdržíte na svůj kontaktní e-mail po úspěšném vytvoření objednávky. ..
Více »

 

Reklamační podmínky

 

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Pozdější reklamace zjevných vad nebudou prodávajícím uznány. Prohlídku je kupující povinen provést tak, aby zjistil veškeré vady, které je možno zjistit při vynaložení odborné péče. ..
Více »

 

Všeobecné obchodní podmínky

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě provozovaným firmou AK service group s.r.o.. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost AK service group, se sídlem Choceradská 3298/36, 140 00 Praha 4, IČO: 02660351
Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel

Více >>